Prekės - 572678-2019
Lenkija-Katowice: Lokomotyvų ir riedmenų dalys
2019/S 233-572678
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do lokomotyw dołowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 352-01-03
Nuorodos numeris: 701902834
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do lokomotyw dołowych Pioma dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 352-01-03.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie nr 19
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie nr 20
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie nr 21
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie nr 22
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie nr 23
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zadanie nr 24
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zadanie nr 25
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zadanie nr 26
Pirkimo dalies Nr.: 26
Zadanie nr 27
Pirkimo dalies Nr.: 27
Zadanie nr 28
Pirkimo dalies Nr.: 28
Zadanie nr 29
Pirkimo dalies Nr.: 29
Zadanie nr 30
Pirkimo dalies Nr.: 30
Zadanie nr 31
Pirkimo dalies Nr.: 31
Zadanie nr 32
Pirkimo dalies Nr.: 32
Zadanie nr 33
Pirkimo dalies Nr.: 33
Zadanie nr 34
Pirkimo dalies Nr.: 34
Zadanie nr 35
Pirkimo dalies Nr.: 35
Zadanie nr 36
Pirkimo dalies Nr.: 36
Zadanie nr 37
Pirkimo dalies Nr.: 37
Zadanie nr 38
Pirkimo dalies Nr.: 38
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902834
II.1.2)Główny kod CPV34631000 Części lokomotyw lub taboru kolejowego
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34631000 Części lokomotyw lub taboru kolejowego
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
II.2.1)Nazwa:Część nr: 31
II.2.1)Nazwa:Część nr: 32
II.2.1)Nazwa:Część nr: 33
II.2.1)Nazwa:Część nr: 34
II.2.1)Nazwa:Część nr: 35
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36
II.2.1)Nazwa:Część nr: 37
II.2.1)Nazwa:Część nr: 38