II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: 2000047
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79342300 Su klientais susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
La présente consultation a pour objet de conclure un marché mixte concernant des prestations de services de billetterie.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Solution logicielle de billetterie
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Prestations d?exploitation des services de billetterie
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79342300 Su klientais susijusios paslaugos
Prestations de service client
Pirkimo dalies Nr.: 3
Prestations de contrôle d?accès
Pirkimo dalies Nr.: 4