Dėl klaidos programoje, „eForms“ skelbimuose netinkamai rodomi URL. Stengiamės pašalinti šią problemą. Kol kas siūlome nutrinti kablelį (ar bet kokį kitą specialų ženklą), įrašytą URL pabaigoje. Atsiprašome už nepatogumus.
Prekės - 580157-2019
Lenkija-Katowice: Grandinė
2019/S 236-580157
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łańcuchów gospodarczych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 287-9
Nuorodos numeris: 701903573/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44540000 Grandinė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz.1986 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łańcuchów gospodarczych ogniwowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.nr. grupy 287-9. Przedmiot zamówienia podzielono na 4 zadania – zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ .
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 6 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 6 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 8 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 2
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 8 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 10 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 3
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 10 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 13 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 4
Łańcuch gospodarczy ogniwowy zgrzewany 13 mm zgrzew boczny ogniwo długie wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
2. Zamawiający nie dopuszcza prowadzenia rozliczeń w walutach obcych.
5. Poświadczenie za zgodność z oryginałem elektronicznej kopii dokumentu lub oświadczenia, o której mowa w ust. 3, następuje przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego.