Hiszpania-Sewilla: Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn
2020/S 235-580784
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Servicio de mantenimiento preventivo y correctivo de los grupos de presión de agua sanitaria y equipos de bombeo de aguas pluviales y baldeo de sótanos, existentes en los inmuebles que se indican, por referencia a cada uno de los lotes que conforman la licitación
Numer referencyjny: EMVI/2020/0028/01
II.1.2)Główny kod CPV50500000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn
II.1.4)Krótki opis:
Servicio de mantenimiento preventivo y correctivo de los grupos de presión de agua sanitaria y equipos de bombeo de aguas pluviales y baldeo de sótanos, existentes en los inmuebles que se indican, por referencia a cada uno de los lotes que conforman la licitación.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Manzana 105, Manzana 106, Manzana 107, Manzana 108, Manzana O-2, Canopus Manzana O-2, Despeñaperros Manzana P-6, Manzana A-1, Manzana C-4, oficinas c/ Bilbao
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV50500000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn
42122000 Pompy
42122130 Pompy wodne
42122400 Pompy wirowe i podnośniki cieczy
II.2.4)Opis zamówienia:
Manzana 105, Manzana 106, Manzana 107, Manzana 108, Manzana O-2, Canopus Manzana O-2, Despeñaperros Manzana P-6, Manzana A-1, Manzana C-4, oficinas c/ Bilbao.
San Luis 70 Manzana MA 3.1, Manzana MC 1.2, Manzana S-3, Manzana S-6, Albérchigo Modecar Nuevo Amate Cros Pirotecnia, rue 32, avenida Andalucía
Część nr: 2
San Luis 70 Manzana MA 3.1, Manzana MC 1.2, Manzana S-3, Manzana S-6, Albérchigo Modecar Nuevo Amate Cros Pirotecnia, rue 32, avenida Andalucía.