Dostawy - 582449-2021
Polska-Troszyn: Elektryczność
2021/S 221-582449
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2021/S 204-532427)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 56/2021 Voltra
II.1.2)Główny kod CPV
09310000 Elektryczność
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej przez okres trzech lat na potrzeby Zamawiających, reprezentowanych w postępowaniu przez Pełnomocnika Zamawiających.