Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 58422-2017
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Różne usługi inżynieryjne
2017/S 032-058422
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Remont kombajnu ścianowego typu JOY 4LS22 dla JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka – Jastrzębie” Ruch „Jastrzębie”.
Numer referencyjny: 70/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV
71330000 Różne usługi inżynieryjne
II.1.4)Krótki opis:
Remont kombajnu ścianowego typu JOY 4LS22 dla JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka – Jastrzębie” Ruch „Jastrzębie”. Termin wykonania zamówienia: do 12 tygodni od daty przekazania przedmiotu zamówienia.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
II.2.4)Opis zamówienia: