II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa stojaków stalowych podporowych ciernych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (grupa 285-2)
Nuorodos numeris: 701903506
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44460000 Sutvirtinimai ir kasybos statramsčiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa stojaków stalowych podporowych ciernych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (grupa 285-2).
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44460000 Sutvirtinimai ir kasybos statramsčiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie 1 Stojak cierny natychmiast podporowy rurowy z zabezpieczeniem poprzecznym dwuklinowym, h maks. 2 500 mm, szt. 275.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie 2 Stojak cierny natychmiast podporowy rurowy z zabezpieczeniem poprzecznym dwuklinowym, h maks. 2 800 mm, szt. 56.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie 3 Stojak cierny natychmiast podporowy rurowy z zabezpieczeniem poprzecznym dwuklinowym, h maks. 3 150 mm, szt. 185.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie 4 Stojak cierny natychmiast podporowy rurowy z zabezpieczeniem poprzecznym dwuklinowym, h maks. 3 550 mm, szt. 957.
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie 5 Stojak cierny natychmiast podporowy rurowy z zabezpieczeniem poprzecznym dwuklinowym, h maks. 4 000 mm, szt. 396.
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie 6 Stojak cierny natychmiast podporowy rurowy z zabezpieczeniem poprzecznym dwuklinowym, h maks. 4 250 mm, szt. 976.
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie 7 Stojak cierny natychmiast podporowy rurowy z zabezpieczeniem poprzecznym dwuklinowym, h maks 4 500 mm, szt. 616.
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie 8 Stojak cierny wykonany z profilu V-25, h maks. 2 500 mm z 2 strzemionami, kpl. 462.
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie 9 Stojak cierny wykonany z profilu V-25, h maks. 2 800 mm z 2 strzemionami, kpl. 160.
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie 10 Stojak cierny wykonany z profilu V-25, h maks. 3 150 mm z 2 strzemionami, kpl. 362.
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie 11 Stojak cierny wykonany z profilu V-25, h maks. 3 500 mm z 2 strzemionami, kpl. 805.
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie 12 Stojak cierny wykonany z profilu V-25, h maks. 4 000 mm z 2 strzemionami, kpl. 260.
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie 13 Stojak cierny wykonany z profilu V-29, h maks. 2 500 mm z 2 strzemionami, kpl. 387.
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie 14 Stojak cierny wykonany z profilu V-29, h maks. 3 500 mm z 2 strzemionami, kpl. 1 162.
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie 15 Stojak cierny wykonany z profilu V-29, h maks. 4 000 mm z 2 strzemionami, kpl. 154.
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie 16 Stojak cierny wykonany z profilu V-29, h maks. 4 250 mm z 2 strzemionami, kpl. 644.
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie 17 Stojak cierny wykonany z profilu V-29, h maks. 4 500 mm z 2 strzemionami, kpl. 192.
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie 18 Stojak cierny wykonany z profilu V-25, h maks. 4 000 mm z 3 strzemionami, kpl. 120.
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie 19 Stojak cierny wykonany z profilu V-25, h maks. 4 500 mm z 3 strzemionami, kpl. 620.
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie 20 Stojak cierny wykonany z profilu V-29, h maks. 3 500 mm z 3 strzemionami, kpl. 710.
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie 21 Stojak cierny wykonany z profilu V-29, h maks. 4 000 mm z 3 strzemionami, kpl. 20.
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie 22 Stojak cierny wykonany z profilu V-29, h maks. 4 250 mm z 3 strzemionami, kpl. 1 150.