29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sanierung von unterirdischen WC-Anlagen am Olympiastadion München
II.1.2)Główny kod CPV
45332400 Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
II.1.4)Krótki opis:
Sanierung von 10 unterirdischen WC-Anlagen an den Tribünen des Olympiastadions München, inkl. Grundleitungen.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
30232700 Centralna jednostka sterująca
31320000 Kable energetyczne
31321000 Linie energetyczne
31350000 Przewodniki elektryczne do celów przetwarzania danych i sterowania
31682210 Aparatura i sprzęt sterujący
32400000 Sieci
38424000 Urządzenia pomiarowe i sterujące
38570000 Przyrządy i aparatura nastawcza i kontrolna
39715100 Elektryczne podgrzewacze wody, natychmiastowe lub akumulacyjne oraz grzałki nurnikowe
39715200 Urządzenia grzewcze
42122000 Pompy
42130000 Krany, kurki, zawory i podobna armatura
42131000 Krany, kurki i zawory
42961000 System sterowania i kontroli
44112310 Ścianki działowe
44113600 Bitum i asfalt
44162500 Rurociągi wody pitnej
44163121 Grzewcze przewody rurowe
44221220 Drzwi przeciwpożarowe
44621100 Grzejniki
45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112100 Roboty w zakresie kopania rowów
45112700 Roboty w zakresie kształtowania terenu
45232460 Roboty sanitarne
45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45262310 Zbrojenie
45262330 Roboty w zakresie naprawy betonu
45262500 Roboty murarskie i murowe
45262660 Usuwanie azbestu
45262670 Obróbka metali
45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315100 Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45320000 Roboty izolacyjne
45321000 Izolacja cieplna
45324000 Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331210 Instalowanie wentylacji
45332300 Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45421131 Instalowanie drzwi
45421141 Instalowanie przegród
45431000 Kładzenie płytek
45442100 Roboty malarskie
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48151000 Komputerowy system sterujący
48921000 System automatyzacji
51110000 Usługi instalowania sprzętu elektrycznego
76340000 Wiercenie rdzeniowe
90911200 Usługi sprzątania budynków
II.2.4)Opis zamówienia:
Nord- und Südende des Hauptgebäude des Olympiastadions schließt sich ein unterirdisch gelegener, ringförmiger Versorgungs- u. Wartungsgang an, der sich um die Nord-, Ost- und Südtribünen spannt; an ihn sind insgesamt 10 ebenfalls unterirdisch angelegte WC-Anlagen („WC-Satelliten“) mit zugehörigen technischen Versorgungsräumen sowie 4 Trafobauwerke angegliedert. Diese 50 Jahre alten WC-Satelliten werden auf einen zeitgemäßen Stand gebracht, inkl. Austausch der Grundleitungen.
Kenngrößen für eine Abschätzung des Umfangs der WC-Anlagen:
Baumeister:
— Erdaushub für neue Grundleitungen ca. 285 m3,
— Erstellung neue Stb.-Bodenplatten ca. 1 520 m2.
Sanitärinstallation:
— 193 St. Wandhängende WC,
— 90 St. Waschbecken,
— 408 St. Wandhängende Urinale.