II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-1.
Nuorodos numeris: 701903578/01.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem postępowania przetargowego jest dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-1 w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Stojak hydrauliczny długości 1625-2425 mm 400KN 30MPA z centralnym zasilaniem – 10 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Stojak hydrauliczny długości 2025-2825 mm 400KN 30MPA z centralnym zasilaniem – 10 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Stojak hydrauliczny 2425-3225 mm 400KN 30MPA z centralnym zasilaniem – 16 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Stojak hydrauliczny długości 3000-4000 mm z centralnym zasilaniem – 173 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Stojak hydrauliczny długości 400-580 mm 400KN 30MPA niski z centralnym zasilaniem – 18 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Stojak hydrauliczny długości 560-900 mm 400KN 30MPA niski z centralnym zasilaniem – 79 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Stojak hydrauliczny długości 630-1030 mm 400KN 30MPA niski z centralnym zasilaniem – 84 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Stojak hydrauliczny długości 710-1160 mm 400KN 30MPA niski z centralnym zasilaniem – 93 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Stojak hydrauliczny długości 800-1310 mm 400KN 30MPA niski z centralnym zasilaniem – 44 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Stojak hydrauliczny długości 1000-1650 mm 400KN 30MPA niski z centralnym zasilaniem – 148 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
Stojak hydrauliczny długości 1250-2080 mm 400KN 30MPA niski z centralnym zasilaniem – 865 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
Stojak hydrauliczny długości 1500-2500 mm 400KN 30MPA średni z centralnym zasilaniem – 540 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Stojak hydrauliczny długości 1950-2750 mm 400KN 30MPA wysoki z centralnym zasilaniem – 119 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
Stojak hydrauliczny długości 2200-3000 mm 400KN 30MPA wysoki z centralnym zasilaniem – 726 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
Stojak hydrauliczny indywidualny długości 1606-2497 mm 400KN 35MPA szybkoupustowy z centralnym zasilaniem – 12 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
Stojak hydrauliczny indywidualny długości 1250-1750 mm 200/400KN 63MPA z pompą wewnętrzną – 10 szt.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903578/01.
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16