Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa sprzętu i pomocniczych środków strzałowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.” w trybie przetargu nieograniczonego – nr grupy 246-12.
Nuorodos numeris: 701903524/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas24600000 Sprogstamosios medžiagos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa sprzętu i pomocniczych środków strzałowych – przedmiot zamówienia został podzielony na 13 zadań – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz podział na zadania zgodnie z formularzem ofertowym – zał. nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903524/01
II.1.2)Główny kod CPV24600000 Materiały wybuchowe
II.1.4)Krótki opis: