II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa drenów medycznych, kaniul dożylnych, worków laparoskopowych oraz tamponad nosowych na potrzeby COZL
Nuorodos numeris: COZL/ZPZ/AW/3411/PN-12/19
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33140000 Medicinos reikmenys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1. Dostawa drenów medycznych, kaniul dożylnych, worków laparoskopowych oraz tamponad nosowych na potrzeby COZL
Część nr 1 - Dreny medyczne
Część nr 2 - dreny do pomp infuzyjnych, dreny do podawania leków, kaniule
Część nr 3 - Dren wielorazowy do pompy laparoskopowej Hysterflow I, P 101
Część nr 4 - Worki laparoskopowe do pobierania preparatów
Część nr 5 – Tamponada nosowa
Część nr 6 – Tamponada nosowa
Część nr 7 – Tampony do tamponady krwawień nosa
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141640 Drenai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:
Dren wielorazowy do pompy laparoskopowej Hysterflow I, 101
Pirkimo dalies Nr.: 3
Worki laparoskopowe do pobierania preparatów
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33100000 Medicinos įranga
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Tampony do tamponady krwawień nosa
Pirkimo dalies Nr.: 7
Część nr 7 – Tampony do tamponady krwawień z nosa