Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa taśmy przenośnikowej do stosowania w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych wraz z wykonaniem połączeń wulkanizowanych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK „Bolesław Śmiały”
Numer referencyjny: 401901818
II.1.2)Główny kod CPV34312600 Gumowe przenośniki pasowe
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa taśmy przenośnikowej do stosowania w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych wraz z wykonaniem połączeń wulkanizowanych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK „Bolesław Śmiały”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.