Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Възстановяване на работните параметри на хидравлични помпи и хидромотори за машини от тежка пътна механизация с доставка на необходимите резервни части за срок от 2 години
II.1.2)Główny kod CPV50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
II.1.4)Krótki opis:
Осигуряване на машини тежка пътна механизация с изправни елементи от хидравличните системи с оглед отстраняване на внезапно възникнали неизправности по тях.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 292 000.00 BGN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Възстановяване работните параметри на хидравлични помпи и хидромотори за машини от тежка пътна механизация с доставка на необходимите резервни части.