Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 613993-2021
Submission deadline has been amended by:  107268-2022
Polska-Łódź: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
2021/S 233-613993
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Aktualizacja STEŚ wraz z uzysk. ost. decyzji o środ. uwar. dla zad.„Bud. dr. ekspr. S12 na odc.Piotrków Tryb.(A1)–Opoczno (gr. woj. maz.) oraz dr. ekspr.S74 na odc.:Sulejów (S12)–gr. woj. świętokrz.)”
Numer referencyjny: O.Ł.D3.2413.17.2021.ig
II.1.2)Główny kod CPV
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
II.1.4)Krótki opis:
Pełna nazwa zamówienia brzmi: Aktualizacja Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania „Budowa drogi ekspresowej S12 na odcinku Piotrków Trybunalski (A1) – Opoczno (gr. woj. mazowieckiego) oraz drogi ekspresowej S74 na odcinku: Sulejów (S12) – gr. woj. świętokrzyskiego)”
W zakres zamówienia wchodzi m.in.:
Aktualizacja Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego i materiałów środowiskowych takich jak inwentaryzacja przyrodnicza oraz raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko wraz z uzyskaniem ostateczności decyzji DUŚ.
Opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej, geologiczno-inżynierskiej wraz z wykonaniem stosownych badań podłoża gruntowego.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71250000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71354000 Usługi sporządzania map
71332000 Geotechniczne usługi inżynieryjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Aktualizacja Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe i materiałów środowiskowych takich jak inwentaryzacja przyrodnicza oraz raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko wraz z uzyskaniem ostateczności decyzji DUŚ.
Wartości zamówienia powyżej 139 000 euro/ poniżej 10 000 000 euro.