Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Objekto „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto išorinio ir vidinio laivybos kanalo nuo PK(-22) iki PK(26) gilinimas (iki -16,00 m ir -15,50 m) ir platinimas“ gilinimo darbų pirkimas
II.1.2)Główny kod CPV45252124 Przepompowywanie
II.1.4)Krótki opis:
Grunto kasimo darbai baruose 1–11. Į grunto kasimo kainą įeina: visos reikiamos kasimo technikos, skirtos atlikti Sutartyje nurodytus darbus, faktinės mobilizacijos ir demobilizacijos išlaidos, grunto kasimas, transportavimas į alternatyviąją giliavandenę (V) sąvartą iki 21 km atstumu ir išpylimas, laikino ir pastovaus informacinių stendų pagaminimas ir įrengimas Užsakovo nurodytoje vietoje pagal aktualius ES Sanglaudos fondo reikalavimus, prastovos, projekte numatyto supilamo gamtinio sėkliaus formavimas, riedulių iškėlimas ir išvežimas iš gilinamos akvatorijos, technogeninių šiukšlių (virvės, tinklai, metalo ir statybinis laužas, automobilinės padangos ir kt.) iškėlimas ir jų sutvarkymas, atliekamų darbų kontrolė (rangovo atliekami batimetriniai matavimai). Taip pat kitos tiesioginės ir netiesioginės Rangovo patirtos išlaidos, skirtos sutartiniams įsipareigojimams vykdyti, neapsiribojant tuo, kas apibrėžta šioje dalyje.
Orientacinis gilinimo darbų kiekis - 1805893 kubiniai metrai.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45252124 Przepompowywanie
II.2.4)Opis zamówienia:
Grunto kasimo darbai baruose 1–11. Į grunto kasimo kainą įeina: visos reikiamos kasimo technikos, skirtos atlikti Sutartyje nurodytus darbus, faktinės mobilizacijos ir demobilizacijos išlaidos, grunto kasimas, transportavimas į alternatyviąją giliavandenę (V) sąvartą iki 21 km atstumu ir išpylimas, laikino ir pastovaus informacinių stendų pagaminimas ir įrengimas Užsakovo nurodytoje vietoje pagal aktualius ES Sanglaudos fondo reikalavimus, prastovos, projekte numatyto supilamo gamtinio sėkliaus formavimas, riedulių iškėlimas ir išvežimas iš gilinamos akvatorijos, technogeninių šiukšlių (virvės, tinklai, metalo ir statybinis laužas, automobilinės padangos ir kt.) iškėlimas ir jų sutvarkymas, atliekamų darbų kontrolė (rangovo atliekami batimetriniai matavimai). Taip pat kitos tiesioginės ir netiesioginės Rangovo patirtos išlaidos, skirtos sutartiniams įsipareigojimams vykdyti, neapsiribojant tuo, kas apibrėžta šioje dalyje.Orientacinis gilinimo darbų kiekis - 1805893 kubiniai metrai.