W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Usługi - 618082-2021
Polska-Rzeszów: Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
2021/S 235-618082
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Opracowanie koncepcji programowej i uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pn.: „Budowa węzła na skrzyżowaniu autostrady A4 z drogą wojewódzką nr 986 w m. Ostrów”
Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WDT/5/2021
II.1.2)Główny kod CPV
71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
II.1.4)Krótki opis:
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- pomiary ruchu drogowego;
- oprac. sieciowej analizy i prognozy ruchu oraz analizy kosztów i korzyści;
- oprac. mapy do celów projektowych;
- uzyskania dec. o środowiskowych uwarunkowaniach;
- uzyskania dec. zatw. dokumentację geologiczno-inżynierską i hydrogeologiczną;
- opracowania dokumentacji dla wariantu wynikowego (preferowanego);
- opracowania kompletnej koncepcji programowej;
- uzyskanie uzgodn. każdego z niezbędnych opracowań (karty informacyjnej przedsięwzięcia, raportu o odziaływaniu na środowisko, opinii geotechnicznej, dokumentacji badań podłoża gruntowego, projektu robót geologicznych, dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, dokumentacji hydrogeologicznej, analiz ruchu, wstępnego projektu organizacji ruchu) z GDDKiA oraz wprowadzenia do dokumentacji poprawek i uzupełnień wynikających z przekazanych uwag;
- opracowanie PFU.
Wykonawca udzieli gwarancji i rękojmi za wady na wykonany przedmiot zamówienia na okres min. 3 lat.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
70000000 Usługi w zakresie nieruchomości
71245000 Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
71313400 Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71332000 Geotechniczne usługi inżynieryjne
71354000 Usługi sporządzania map
71241000 Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy
II.2.4)Opis zamówienia:
Opis przedmiotu zamówienia
- opracowanie sieciowej analizy i prognozy ruchu oraz analizy kosztów i korzyści;
- opracowanie mapy do celów projektowych;
- uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach;
- uzyskania decyzji zatwierdzającej dokumentację geologiczno-inżynierską i hydrogeologiczną;
- uzyskanie uzgodnienia każdego z niezbędnych opracowań (karty informacyjnej przedsięwzięcia, raportu o odziaływaniu na środowisko, opinii geotechnicznej, dokumentacji badań podłoża gruntowego, projektu robót geologicznych, dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, dokumentacji hydrogeologicznej, analiz ruchu, wstępnego projektu organizacji ruchu) z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad oraz wprowadzenia do dokumentacji poprawek i uzupełnień wynikających z przekazanych uwag;
- opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego.
Przedmiot i zakres opracowania oraz wymagania w odniesieniu do realizacji zamówienia zostały zawarte w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Rozdział III SWZ.
Sposób realizacji zamówienia
Realizacja przedmiotu zamówienia musi być zgodna z ofertą i SWZ, w szczególności:
- Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia
- projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego
- Tabelą Opracowań Projektowych (TOP)