Dostawy - 619617-2019
Polska-Katowice: Kable energetyczne
2019/S 249-619617
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa kabli górniczych elektroenergetycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 313-2
Numer referencyjny: 701903730-1
II.1.2)Główny kod CPV
31320000 Kable energetyczne
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz. 1843 t.j.) zwanej w treści SIWZ ustawą Pzp. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności,sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
Zamówienie obejmuje dostawę kabli górniczych elektroenergetycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 313-2. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 23. Szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 77 191,000 m kabli górniczych elektroenergetycznych.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w załączniku nr 2 SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 23 Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1-23
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kabli górniczych elektroenergetycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SIWZ. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi 23.
Nr
Części Przedmiot zamówienia Ilość jedn.
1. Kabel YKY 4X16 1KV CU elektroenergetyczny 660,000 m,
2. Kabel YKY 4X50 1KV CU elektroenergetyczny 501,000 m,
3. Kabel YKY-ŻO 4X70 1KV CU elektroenergetyczny 1 000,000 m,
4. Kabel YKY-ŻO 5X2,5 1KV CU elektroenergetyczny 2 300,000 m,
5. Kabel YKY-ŻO 5X35 1KV CU elektroenergetyczny 250,000 m,
6. Kabel YKYFTLY 4X10 1KV CU elektroenergetyczny 400,000 m,
7. Kabel YKYFTLY 4X35 1KV CU elektroenergetyczny 200,000 m,
8. Kabel YHKGXSEKYN 3X35/16 1KV CU elektroenergetyczny 2 100,000 m,
9. Kabel YHKGXSEKYN 3X50/16 1KV CU elektroenergetyczny 1 500,000 m,
10. Kabel YHKGXSEKYN 3X120/35 1KV CU elektroenergetyczny 5 600,000 m,
11. Kabel YHKGXSEKFOYN 3X185/30 3,6/6KV CU elektroenergetyczny 200,000 m,
12. Kabel YHKGXSEKFTZNYN 3X50/25 3,6/6KV CU elektroenergetyczny 1 050,000 m,
13. Kabel YHKGXSEKFTZNYN 3X120/30 3,6/6KV CU elektroenergetyczny 1 000,000 m,
14. Kabel YHKGXSEKYN 3X50/25 6KV CU elektroenergetyczny 9 230,000 m,
15. Kabel YHKGXSEKYN 3X70/25 6KV CU elektroenergetyczny 17 750,000 m,
16. Kabel YHKGXSEKYN 3X120/30 6KV CU elektroenergetyczny 12 350,000 m,
17. Kabel YHKGXSEKYN 3X150/30 6KV CU elektroenergetyczny 200,000 m,
18. Kabel YHKGXSEKYN 3X185/30 6KV CU elektroenergetyczny 4 900,000 m,
19. Kabel YHKGXSEKYN 3X240/30 6KV CU elektroenergetyczny 13 500,000 m,
20. Kabel YHKGXSFTLYN 3X120/30 3,6/6/7,2KV CU elektroenergetyczny górniczy 150,000 m,
21. Kabel YHKGXSFTLYN 3X150/25 3,6/6/7,2KV CU elektroenergetyczny górniczy 200,000 m,
22. Kabel YHKGYFTLYN 3X70/16 6KV CU elektroenergetyczny 1 000,000 m,
23. Kabel YAKY 4X120 1KV AL elektroenergetyczny 1 150,000 m.