II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa pozostałego sprzętu przeciwpożarowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 285-5.
Nuorodos numeris: 701903526
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44480000 Įvairūs priešgaisriniai įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie:
https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 26
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 - HYDRANT WEWNĘTRZNY ZAWIESZANY HW-C-3/52-20 1,5MPA 515X386X240MM ZAWÓR ALUMINIOWY+WĄŻ+PRĄDOWNICA
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44480000 Įvairūs priešgaisriniai įrenginiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina nėra vienintelis sutarties sudarymo kriterijus, visi kriterijai nurodyti tik pirkimo dokumentuose
Zadanie nr 2 - HYDRANT WEWNĘTRZNY ZAWIESZANY N.T Q 25 AL 1,2MPA W SZAFCE WĄŻ PÓŁSZTYWNY DŁ.20MB NA BĘBNIE PRĄDOWNICA WODNA DRZWI PEŁNE 1XCZĘŚCIOWE
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3 - HYDRANT WEWNĘTRZNY ZAWIESZANY N.T HW-25N-20P 1,5MPA 840X740X270MM ZASILANIE Z PRAWEJ STRONY+WYPOSAŻENIE
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4 - TABLICA INFORMACYJNA EMALIOWANA OZNACZENIE HYDRANTU-TRÓJKĄT RÓWNOBOCZNY O BOKU 40CM WYROBY Z BLACHY
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5 - ŁĄCZNIK TŁOCZNY DO WĘŻA SPRZĘT POŻARNICZY (powierzchnia)
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6 - NASADA DO ŁĄCZENIA WĘŻA Z GWINTEM ZEWNĘTRZNYM SPRZĘT POŻARNICZY (powierzchnia)
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7 - ŁĄCZNIK TŁOCZNY DO WĘŻA SPRZĘT POŻARNICZY (dół)
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 - NASADA DO ŁĄCZENIA WĘŻA Z GWINTEM WEWNĘTRZNYM SPRZĘT POŻARNICZY (dół)
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9 - HYDRANT NADZIEMNY Q 100 H-2150 P10 NR 855 ŻELIWO SZARE
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10 - WSTAWKA HYDRANTOWA ŻELIWNA ŁĄCZY HYDRANT Z RURĄ RUROCIĄG PRZECIWPOŻAROWY
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11 - PRZEŁĄCZNIK DO ŁĄCZENIA ŁĄCZNIKÓW SPRZĘT POŻARNICZY (powierzchnia)
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12 - PRZEŁĄCZNIK DO ŁĄCZENIA ŁĄCZNIKÓW SPRZĘT POŻARNICZY (dół)
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13 - ROZDZIELACZ GRZYBKOWY POTRÓJNY, KULOWY PODWOJNY I POTRÓJNY SPRZĘT POŻARNICZY
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14 - PRĄDOWNICA WODNA ZWYKŁA Z ŁĄCZNIKIEM I ZAMYKANA Z ZAWOREM KULOWYM ŁĄCZNIKIEM SPRZĘT POŻARNICZY (powierzchnia)
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15 - PRĄDOWNICA WODNA ZWYKŁA, PROSTA I ZAMYKANA SPRZĘT POŻARNICZY (dół)
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16 - SZAFKA HYDRANTOWA ZAWIESZANA BEZ WYPOSAŻENIA Q 52 O WYM. 380X380X145MM GR. 0,8MM SPRZĘT POŻARNICZY
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17 - SZAFKA HYDRANTOWA ZAWIESZANA Z WYPOSAŻENIEM Q 52 1,2MPA O WYM. 380X380X145MM GR. 0,8MM SPRZĘT POŻARNICZY (powierzchnia)
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18 - SZAFKA HYDRANTOWA ZAWIESZANA Z WYPOSAŻENIEM Q 52 1,2MPA O WYM. 380X380X145MM GR. 0,8MM SPRZĘT POŻARNICZY (dół)
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie nr 19 - SZAFKA HYDRANTOWA ZAWIESZANA Z WYPOSAŻENIEM SPRZĘT POŻARNICZY
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie nr 20 - KLUCZ UNIWERSALNY DO WĘŻY POŻARNICZYCH I HYDRANTOWY SPRZĘT POŻARNICZY
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie nr 21 - KOC GAŚNICZY ECST-200 Z FUTERAŁEM SPRZĘT GAŚNICZY
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie nr 22 - HYDRONETKA WODNA SPRZĘT GAŚNICZY
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie nr 23 - POKRĘTŁO ZAWORU HYDRANTOWEGO SPRZĘT POŻARNICZY
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zadanie nr 24 - UCHWYT GAŚNICY GAŚNICA PROSZKOWA GP-6Z
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zadanie nr 25 - PRZYŁĄCZE HYDRANTOWE Z ZAWOREM GRZYBKOWYM RUROCIĄG PRZECIWPOŻAROWY
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zadanie nr 26 - URZĄDZENIE POMIAROWE HYDRO-TEST LUB RÓWNOWAŻNE W KUFRZE SPRZĘT POŻARNICZY
Pirkimo dalies Nr.: 26
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903526
II.1.2)Główny kod CPV44480000 Różny sprzęt gaśniczy
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 26
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44480000 Różny sprzęt gaśniczy
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26