II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-1
Nuorodos numeris: 701903573
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1.Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa odzieży roboczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 181-1 wg asortymentu i w ilości określonych w Formularzu Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
SKARPETY PRZEMYSŁOWE -ZGODNE Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
DOSTAWA SKARPET ZGODNE Z KATALOGIEM w ilości 63 004 KOMPL
BIELIZNA ZGODNIE Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 2
DOSTAWA BIELIZNY ZGODNIE Z KATALOGIEM w ilości: 157 259 SZTUK
BIELIZNA TRUDNOPALNA ZGODNA Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 3
DOSTAWA BIELIZNY TRUDNOPALNEJ ZGODNIE Z KATALOGIEM w ilości: 140 SZTUK
KOSZULA FLANELOWA ZGODNE Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 4
KOSZULA FLANELOWA ZGODNIE Z KATALOGIEM w ilości: 60 101 SZTUK.
BLUZA ZE SPODNIAMI WZMOCNIONYMI ZGODNE Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 5
BLUZA ZE SPODNIAMI WZMOCNIONYMI ZGODNE Z KATALOGIEM w ilości: 114 120 STUK
UBRANIE DLA OSÓB DOZORU, ZGODNE Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 6
UBRANIE DLA OSÓB DOZORU, ZGODNE Z KATALOGIEM w Ilości: 14 506 SZTUK
ODZIEŻ OCIEPLANA ZGODNE Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 7
ODZIEŻ OCIEPLANA ZGODNE Z KATALOGIEM w Ilości: 11 275 SZTUK
ONUCE FLANELOWE ZGODNE Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 8
ONUCE FLANELOWE ZGODNE Z KATALOGIEM w Ilości: 38 350 SZTUK
KOMINIARKA ZGODNE Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 9
KOMINIARKA ZGODNE Z KATALOGIEM w Ilości:3 086 SZTUK
CZAPKA OCIEPLANA USZANKA ZGODNE Z KATALOGIEM
Pirkimo dalies Nr.: 10
CZAPKA OCIEPLANA USZANKA ZGODNE Z KATALOGIEM w Ilości:1 125 SZTUK