II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa przekładni dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 291-2.
Nuorodos numeris: 701903666
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42141300 Krumpliaračiai ir krumplinės pavaros
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 - reduktory i przekładnie
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42141300 Krumpliaračiai ir krumplinės pavaros
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2 - przekładnie
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4 - przekładnie
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13 - reduktory
Pirkimo dalies Nr.: 13
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie nr 19 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie nr 20 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie nr 21 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie nr 22 - przekładnie
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie nr 23 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zadanie nr 24 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zadanie nr 25 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zadanie nr 26 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 26
Zadanie nr 27 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 27
Zadanie nr 28 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 28
Zadanie nr 29 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 29
Zadanie nr 30 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 30
Zadanie nr 31 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 31
Zadanie nr 32 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 32
Zadanie nr 33 - przekładnia
Pirkimo dalies Nr.: 33
Zadanie nr 34 - motoreduktor
Pirkimo dalies Nr.: 34
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903666
II.1.2)Główny kod CPV42141300 Przekładnie i przekładnie zębate
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42141300 Przekładnie i przekładnie zębate
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 4
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26
Część nr: 27
Część nr: 28
Część nr: 29
Część nr: 30
Część nr: 31
Część nr: 32
Część nr: 33
Część nr: 34