Prekės - 619625-2019
Lenkija-Katowice: Žemos įtampos kabeliai
2019/S 249-619625
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa przewodów górniczych elektroenergetycznych oponowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 284-6.
Nuorodos numeris: Nr postępowania: 701903734-1
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
31321210 Žemos įtampos kabeliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz.1843 t.j.) zwanej w treści SIWZ ustawą Pzp.W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert,JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ,pod rygorem nieważności,sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
Zamówienie obejmuje dostawę przewodów górniczych elektroenergetycznych oponowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.–nr grupy 284-6.Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 49. Szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 162 419,000 m.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku Nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 49. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa przewodów górniczych elektroenergetycznych oponowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 284-6.
Pirkimo dalies Nr.: 1-49
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa przewodów górniczych elektroenergetycznych oponowych.Liczba części zamówienia (zadań) wynosi 49.
Nr części Przedmiot zamówienia Ilość Jedn.
1 PRZEWÓD ONG 3X2,5+2,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 3 919,000m
2 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-G 3X25+16+3X2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 150,000m
3 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-G 3X35+16+3X2,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 600,000m
4 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-G 3X35+16+6X2,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 800,000m
5 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-G 3X50+25+3X4 1KV OPONOWY GÓRNICZY 900,000m
6 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-G 3X50+25+6X2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 3 700,000m
7 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-G 3X70+35+6X2,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 200,000m
8 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-G 3X70+35+6X4 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 420,000m
9 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-G 3X95+35+6X4 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 410,000m
10 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-GW 3X25+16+3X2,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 200,000m
11 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-GW 3X70+35+6X2,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 410,000m
12 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-GW 3X95+35+6X4 1KV OPONOWY GÓRNICZY 600,000m
13 PRZEWÓD ONG-CEKŻI-G 3X1,5+1,5+2X1,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 500,000m
14 PRZEWÓD ONG-CEKŻI-G 3X2,5+2,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 100,000m
15 PRZEWÓD ONG-CEKŻI-G 3X2,5+2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 630,000m
16 PRZEWÓD ONG-CEKŻI-G 3X2,5+2,5+2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 2 150,000m
17 PRZEWÓD ONG-CEKŻI-G 3X2,5+2,5+2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 600,000m
18 PRZEWÓD ONG-CEKŻI-G 3X10+10+1X2,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 250,000m
19 PRZEWÓD ONG-CEKŻI-G 3X16+10+3X2,5 1KV OPONOWY GÓRNICZY 550,000m
20 PRZEWÓD ONG-CEKŻI-G 3X16+10+3X2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 150,000m
21 PRZEWÓD O2NG-CEKŻ-G2 6X70+25+6X2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 950,000m
22 PRZEWÓD O2NG-CEKŻ-G2 6X70+25+6x4 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 300,000 m
23 PRZEWÓD O2NG-CEKŻ-G2 6X95+25+7X4 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 4 180,000m
24 PRZEWÓD O2NG-CEKŻ-GW 3X25+16+3X2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 500,000m
25 PRZEWÓD O2NG-CEKŻ-GW 3X35+16+6X2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 400,000m
26 PRZEWÓD O2NG-CEKŻ-GW 3X50+25+6X2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 200,000m
27 PRZEWÓD O2NG-CEKŻ-GW 3X70+35+6X4 1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 400,000m
28 PRZEWÓD O2NG-CEKŻ-GW 3X95+35+6X4 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 590,000m
29 PRZEWÓD ONZG-CEKŻ-GW (A) 3X35+16+6X2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY KOMBAJNOWY 460,000m
30 PRZEWÓD ONZG-CEKŻ-GW (A) 3X70+35+6X4 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY KOMBAJNOWY 200,000m
31 PRZEWÓD O2NG-CEKŻ/W-GW 3X70+25+3X2X6 3,6/6KV OPONOWY GÓRNICZY 500,000m
32 PRZEWÓD ONG-CEKŻ-G2 6X95+25+7X4 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 100,000m
33 PRZEWÓD ONG-CEKŻI-GW 3X35+16+6X2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY 1 170,000m
34 PRZEWÓD OPNZGCEKŻ-GW(A) 3X35+16+3X2,5 0,6/1KV GÓRNICZY DO ODBIORNIKÓW RUCHOMYCH I PRZENOŚNYCH 100,000m
35 PRZEWÓD OPNZGCEKŻ-GW(A) 3X50+25+6X4 0,6/1KV GÓRNICZY DO ODBIORNIKÓW RUCHOMYCH I PRZENOŚNYCH 300,000m
36 PRZEWÓD YNOGY-EKM 3X2,5+2,5+2,5 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY POLWINITOWY 11 030,000m
37 PRZEWÓD YNOGY-EKM 3X4+4+4 0,6/1KV OPONOWY GÓRNICZY POLWINITOWY 63 360,000m
38 PRZEWÓD YNOGY-EKM 3X10+10+6 0,6/1KV OPONOWY GÓRN POLWINITOWY 28 090,000m
39 PRZEWÓD YNHOGY 3X6+6+4 0,6/1KV OPONOWY GÓRN. 3 500,000m
40 PRZEWÓD NSSHOEU 3X6+3X6/3E+3X1,5ST 0,6/1KV OPONOWY GÓRN. PROTOMONT 3 900,000m
41 PRZEWÓD NSSHOEU 3X10+3X10/3E+3X2,5ST 0,6/1KV OPONOWY GÓRN. PROTOMONT 2 900,000m
42 PRZEWÓD NSSHOEU 3X70+3X35/3E+3X2,5ST 0,6/1KV OPONOWY GÓRN. PROTOMONT 500,000m
43 PRZEWÓD (V)NTSKCGECWOEU 3X35+3X(1,5ST KON+25/3KON)+UEL KON 3,6/6,0KV GÓRN. KOMBAJ. PROTOMONT 800,000m
44 PRZEWÓD NTSKCGECWOEU 3X50+3X(1,5ST KON+25/3KON)+6UEL KON 3,6/6,0KV OPONOWY GÓRN. PROTOMONT 1 550,000m
45 PRZEWÓD(V)NTSKCGECWOEU 3X70+3X(1,5ST KON+35/3KON)+UEL KON 3,6/6,0KV GÓRN. KOMBAJ. PROTOMONT 4 540,000m
46 PRZEWÓD(V)NTSKCGECWOEU 3X95+3X(1,5ST KON+50/3KON)+UEL KON 3,6/6,0 GÓRN. KOMBAJ. PROTOMONT 1 610,000m
47 PRZEWÓD NTSKCGECWOEU 3X95+3X(1,5ST KON+50/3KON)+6UEL KON 3,6/6,0KV OPONOWY GÓRN. PROTOMONT 450,000m
48 PRZEWÓD(Z)NSSHCGEOEU 3X50/25KON+3X(1,5ST KON+1,5UEL KON) 0,6/1KV GÓRN. KOMBAJ. PROTOMONT 200,000 m
49 PRZEWÓD (V) (N)SSHCGEOEU (3+3)X70/35KON+3X(2X1,5ST KON)+3X1,5UEL KON 0,6/1KV GÓRN. KOMBAJ. PROTOMONT 400,000 m
Dostawy - 619625-2019
Polska-Katowice: Kabel niskiego napięcia
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
II.1.2)Główny kod CPV
31321210 Kabel niskiego napięcia
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1-49
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia: