II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 312-2)
Nuorodos numeris: 701903682
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas31211310 Automatiniai išjungikliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2018 poz. 1986 t.j.) zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą. oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyłączników kopalnianych ognioszczelnych i zespołów wysuwalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (nr grupy 312-2). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31211310 Automatiniai išjungikliai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiToliau pateikti kriterijai
Kaina
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
Pirkimo dalies Nr.: 10
Pirkimo dalies Nr.: 11
Pirkimo dalies Nr.: 12