Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Izgradnja sustava odvodnje u okviru projekta Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture na području aglomeracije Rijeka
Numer referencyjny: VV 03/2020
II.1.2)Główny kod CPV45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Predmet nabave je izgradnja sustava odvodnje te izrada izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Detaljna tehnička specifikacija za svaku pojedinu grupu predmetne nabave se nalazi u Knjizi 3 ove Dokumentacije o nabavi (Tehničke specifikacije).