Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Ankauf eines Löschfahrzeuges LFA für die FF Rohr im Kremstal
Numer referencyjny: TED96/2020-094140
II.1.2)Główny kod CPV34144213 Motopompy
II.1.4)Krótki opis:
Ankauf eines Löschfahrzeuges LFA für die FF Rohr im Kremstal.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Ankauf eines neuen Löschfahrzeuges LFA für die Freiwillige Feuerwehr Rohr im Kremstal.