29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Usługi - 625530-2022
Polska-Warszawa: Usługi telefoniczne i przesyłu danych
2022/S 218-625530
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług telefonii komórkowej, transmisji danych, telefonii stacjonarnej oraz serwisu tych usług wraz z dostawą sprzętu niezbędnego do ich świadczenia
Numer referencyjny: BGO-BGZ.261.015.2022
II.1.2)Główny kod CPV
64210000 Usługi telefoniczne i przesyłu danych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Świadczenie usług telefonii komórkowej i transmisji danych zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 4 OPZ.
2) Świadczenie usług telefonii stacjonarnej zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 5 OPZ
3) Świadczenie usług sieci korporacyjnej zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 6 OPZ.
4) Świadczenie usług serwisowych zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 7 OPZ.
5) Zapewnienie możliwości zarządzania usługami telekomunikacyjnymi zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 8 OPZ.
6) Przeprowadzenie Warsztatu technicznego zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 9 OPZ.
7) Wytworzenie dokumentacji powykonawczej zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 10 OPZ.
8) Zapewnienie odpowiedniej jakości sygnału GSM we wskazanych lokalizacjach zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 11 OPZ.
9) Dostawa telefonów zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 12 OPZ.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: