Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
CdC — Commissario straordinario depurazione — Comune di Furnari (ME)
II.1.2)Główny kod CPV45252100 Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Procedura di gara aperta per l’affidamento dei lavori di adeguamento dell'impianto centralizzato di depurazione delle acque reflue urbane sito in c.da Bazia nel Comune di Furnari (ME) — delibera CIPE n. 60/2012 — intervento ID33398 — CIG: 86011938FF — CUP: D26D13000000006.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 3 253 674.66 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Affidamento dei lavori di adeguamento dell'impianto centralizzato di depurazione delle acque reflue urbane sito in c.da Bazia nel Comune di Furnari (ME).