II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Preventief- en correctief onderhoud beweegbare Kunstwerken, pompputten en olieafscheiders
Numer referencyjny: Provincie Overijssel
II.1.2)Główny kod CPV50532000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń
II.1.4)Krótki opis:
Het uitvoeren van preventief- en correctief onderhoud aan de installaties van beweegbare kunstwerken in het beheer van de provincie Overijssel, inclusief het leveren, plaatsen en bedrijfsklaar opleveren van (delen) van deze installaties. E.e.a verdeeld over 4 disciplines; • Mechanisch • Elektrotechnisch • Hydraulisch • Onderhoud pompinstallaties en reinigen olieafscheiders Voor de disciplines elektrotechnisch, mechanisch en hydraulisch geldt een extra vereiste namelijk het leveren van een storingswachtdienst. Deze zijn nodig op zon- en feestdagen en tijdens vakanties, wanneer de eigen storingswachtdienst niet werken. Maar ook wanneer er extra capaciteit op reguliere tijden nodig is. Een anders eis is dat de raamovereenkomst voor het perceel elektronisch ook de coördinatieverplichting tussen de verschillende percelen heeft.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Preventief- en correctief onderhoud beweegbare Kunstwerken, pompputten en olieafscheiders - algemeen
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42120000 Pompy i sprężarki
43328000 Instalacje hydrauliczne
45317100 Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych
50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu
50532000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń
II.2.4)Opis zamówienia:
Zie Beschrijvend document
Perceel 2 - elektrotechnisch
Część nr: 3
Zie beschrijvend document
Perceel 4 - onderhoud pompinstallaties en reinigen olieafscheiders
Część nr: 5