29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 633549-2021
Polska-Warszawa: Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
2021/S 240-633549
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Przebudowa przepompowni ścieków P22-1 zlokalizowanej przy ul. Nowodworskiej w Łajskach, na terenie gminy Wieliszew.
Numer referencyjny: 01417/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/B/2021
II.1.2)Główny kod CPV
45232423 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Przebudowa przepompowni ścieków P22-1 zlokalizowanej przy ul. Nowodworskiej w Łajskach, na terenie gminy Wieliszew (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45000000 Roboty budowlane
45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
45111100 Roboty w zakresie burzenia
45111200 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111240 Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45223100 Montaż konstrukcji metalowych
45230000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232411 Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45233140 Roboty drogowe
45252130 Wyposażenie zakładów odprowadzania ścieków
45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
45311100 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45342000 Wznoszenie ogrodzeń
90713100 Usługi konsultacyjne dotyczące zaopatrzenia w wodę i obróbki ścieków inne niż związane z branżą budowlaną
II.2.4)Opis zamówienia:
przebudowa przepompowni ścieków P22-1 zlokalizowanej przy ul. Nowodworskiej w Łajskach, na terenie gminy Wieliszew (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ)