Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Padidinto pravažumo lengvieji automobiliai, skirti miško gaisrų gesinimui
II.1.2)Główny kod CPV34144213 Motopompy
II.1.4)Krótki opis:
Numatoma įsigyti N1G kategorijai priskirtus visureigius furgonus, turinčius uždarą kėbulą su įmontuotu moduliu, skirtus miško gaisrams gesinti su garantiniu techniniu aptarnavimu 5 metams.
Automobilių kiekis – 16 vnt.