Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Lieferung von 2 Löschgruppenfahrzeugen LF 20 (Straße)
Numer referencyjny: 37-20-238-E68134682
II.1.2)Główny kod CPV34144213 Motopompy
II.1.4)Krótki opis:
Lieferung von 2 Löschgruppenfahrzeugen LF 20 (Straße).
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: Los 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34144213 Motopompy
II.2.4)Opis zamówienia:
Lieferung der Beladung für 2 Löschgruppenfahrzeuge LF 20 (Straße)
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34144210 Wozy strażackie
Lieferung der Beladung für 2 Löschgruppenfahrzeuge LF 20 (Straße).