Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Servicio de recogida neumática de residuos municipales implantado en varios ámbitos urbanos de Barberà del Vallès y el suministro de determinados elementos auxiliares
Numer referencyjny: N774200033
II.1.2)Główny kod CPV90511100 Usługi gromadzenia stałych odpadów miejskich
II.1.4)Krótki opis:
Servicio de recogida neumática de residuos municipales implantado en varios ámbitos urbanos de Barberà del Vallès y el suministro de determinados elementos auxiliares de la central de recogida neumática que son necesarios para el funcionamiento de la central y la prestación del servicio.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42961200 Przemysłowy system kontroli ruchu lub równorzędny
30210000 Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)
42123400 Sprężarki powietrza
42124100 Części generatorów mocy lub silników
II.2.4)Opis zamówienia: