Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract-cadru de servicii pentru inspecția, întreținerea și instalarea de echipamente de protecție împotriva căderii
Număr de referinţă: JRC/IPR/2021/OP/0605
II.1.2)Cod CPV principal50800000 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
II.1.4)Descriere succintă:
Contractul va permite inspecția periodică și întreținerea corectivă a sistemelor și dispozitivelor de protecție împotriva căderii la situl din Ispra pentru care nu este necesară autorizația producătorului (conform standardului EN 365), instalarea de noi sisteme și dispozitive de protecție împotriva căderii și a altor produse auxiliare conexe conforme cu legislația actuală care nu necesită autorizația producătorului de a efectua inspecții de întreținere periodică.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)50800000 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
44212300 Structuri şi părţi
35113000 Echipament de siguranţă
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Contract-cadru de servicii pentru inspecția, întreținerea și instalarea de echipamente de protecție împotriva căderii.