Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sustav prikupljanja, odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda otoka Krka - Nabava opreme za održavanje sustava odvodnje
Numer referencyjny: NVV – 148/19
II.1.2)Główny kod CPV34144700 Pojazdy użyteczności publicznej
II.1.4)Krótki opis:
Predmet nabave je nabava opreme za održavanje sustava odvodnje te nabava i instalacija te implementacija geografskog informacijskog sustava (GIS ili jednakovrijedno) za sustav odvodnje na uslužnom području Naručitelja po grupama, uključivo obuka osoblja Naručitelja
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34144700 Pojazdy użyteczności publicznej
II.2.4)Opis zamówienia:
Predmet nabave je nabava specijalnih vozila za održavanje sustava odvodnje.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32234000 Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym
Predmet nabave je nabava opreme za održavanje sustava odvodnje.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44613800 Pojemniki na tworzywa odpadowe
Predmet nabave je nabava kontejnera.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34100000 Pojazdy silnikowe
Predmet nabave je nabava radnih vozila za održavanje sustava odvodnje.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38421000 Urządzenia do pomiaru przepływu
Predmet nabave je nabava vodomjera.
II.2.1)Nazwa:
Individualne crpne stanice
Część nr: 6
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122000 Pompy
Predmet nabave je nabava crpnih stanica za održavanje sustava odvodnje.
Geografski informacijski sustav (GIS ili jednakovrijedno)
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38221000 Geograficzne systemy informacyjne (GIS lub równorzędne)
Nabava i instalacija te implementacija geografskog informacijskog sustava (GIS ili jednakovrijedno) za sustav odvodnje.