Usługi - 654489-2021
Polska-Kraków: Dzieła sztuki
2021/S 247-654489
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Usługi
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup obrazu autorstwa Willema Claesza Hedy „Martwa natura"
Numer referencyjny: DZP-282-38/21
II.1.2)Główny kod CPV
92311000 Dzieła sztuki
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Zamek Królewski na Wawelu - Państwowe Zbiory Sztuki obrazu autorstwa Willema Claesza Hedy „Martwa natura" olej, deska, wym. 62 x 84
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: