Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
BC-CL-12 Extinderea retelelor de distributie a apei si a retelelor de canalizare in Barsanesti, Magiresti si Zemes
Număr de referinţă: 27429315_2021_PAAPD1169888
II.1.2)Cod CPV principal45231100 Lucrări generale de construcţii de conducte
II.1.4)Descriere succintă:
Executie lucrari aferente contractului "BC-CL-12 Extinderea retelelor de distributie a apei si a retelelor de canalizare in Barsanesti, Magiresti si Zemes".
NOTE:
1. Numar de zile pana la care operatorii economici interesati pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 19.
2. Termene-limită până la care entitatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificare/informaţii suplimentare: 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.