Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
darbai - 667823-2022
Submission deadline has been amended by:  53402-2023
Lenkija-Gdynia: Krovinių prieplaukų statybos darbai
2022/S 233-667823
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Darbai
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Budowa wnęki dokowej oraz przestawienie doku pływającego wraz z robotami towarzyszącymi
Nuorodos numeris: ZHB/DSP-612/SWZ-7/AP/PP/2022
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
45241500 Krovinių prieplaukų statybos darbai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w dwóch etapach robót budowlanych obejmujących: Budowę wnęki dokowej, przebudowę odcinka Nabrzeża Południowego II, przebudowę odcinka Nabrzeża Zachodniego I, przestawienie doku pływającego wraz z robotami towarzyszącymi oraz przebudowę Pirsu nr II wraz z uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie w dwóch etapach kompleksowych robót na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Wuprohyd Sp. z o.o., wymienionej w ust. 3 rozdział IV SWZ stanowiącej załącznik nr 3 do niniejszej SWZ oraz opracowań i decyzji, o których mowa w niniejszej SWZ.
2) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla wybudowanej wnęki dokowej (Etap I) oraz decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla przebudowanego Pirsu nr II (Etap II);
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
45110000 Pastatų griovimo ir ardymo bei žemės perstūmos darbai
45220000 Inžinerijos ir statybos darbai
45244000 Jūrų statybos darbai
45231400 Elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai
45241000 Uostų statybos darbai
45241400 Dokų statybos darbai
45240000 Vandens objektų statybos darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) wykonanie w dwóch etapach kompleksowych robót na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Wuprohyd Sp. z o.o., w tym: