Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
IMT011/2021 Project Management Services in connection with Works Tender IM027/2020 - Construction of a New Cargo Facility between Laboratory and Fuel Wharves at a Site known as Ras Hanzir, Corradino.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71540000 Statybos valdymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45220000 Inžinerijos ir statybos darbai
71521000 Statybvietės priežiūros paslaugos
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
71313450 Aplinkos stebėjimas (statyboms)
71630000 Techninio inspektavimo ir tikrinimo paslaugos
71700000 Stebėsenos ir kontrolės paslaugos
71520000 Statybos priežiūros paslaugos
71530000 Statybos konstrukcinių darbų konsultacinės paslaugos
72224000 Projektų vadybos konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: