Sutarties/koncesijos keitimas jos galiojimo laikotarpiu
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Odvajanje in čiščenje odpadnih voda v porečju Savinje Občine Celje, Štore in Vojnik
Nuorodos numeris: 10/JN-2020/G
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas45220000 Inžinerijos ir statybos darbai
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zagrad in Pečovnik v Mestni občini Celje
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai
II.2.4)Pirkimo aprašymas sudarant sutartį:
Izgradnja infrastrukture za odvajanje in čiščenje odpadnih voda v naseljih Zagrad in Pečovnik v Mestni občini Celje.