2. Dostawa obejmuje pojazdy nowe, wyprodukowane w 2023 r. spełniające wszystkie minimalne wymagania opisane w załącznikach numer 1, 1.1, 1.2, 1.3 i 1.4 do SWZ.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z możliwości unieważnienia postępowania, jeżeli cena brutto zamówienia gwarantowanego oferty najkorzystniejszej będzie przewyższać kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia gwarantowanego, chyba że Zamawiający będzie mógł zwiększyć tę kwotę do ceny oferty przewidującej najkorzystniejszą cenę zamówienia gwarantowanego.