Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 672715-2022
Lenkija-Bydgoszcz: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
2022/S 233-672715
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Wykonanie projektu budowlanego oraz branżowych projektów technicznych dla potrzeb realizacji budowy instalacji fotowoltaicznej: PV Bydgoszcz - Osowa Góra wraz z infrastrukturą towarzyszącą
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Wykonanie projektu budowlanego oraz branżowych projektów technicznych dla potrzeb realizacji budowy instalacji fotowoltaicznej: PV Bydgoszcz - Osowa Góra wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Szczegółowy opis znajduje się w SWZ i w załącznikach.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
09332000 Saulės energijos įranga
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
„Wykonanie projektu budowlanego oraz branżowych projektów technicznych dla potrzeb realizacji budowy instalacji fotowoltaicznej: PV Bydgoszcz - Osowa Góra wraz z infrastrukturą towarzyszącą.” na terenie wskazanym w tabeli nr 1.
Tabela nr 1. Zestawienie działek
Numer działki Obręb Powierzchnia [ha]
10/3 0330 1,2654
3/1 0331 0,251
3/10 0331 0,1475
22/17 0331 0,0008
7/10 0331 0,0018
22/13 0331 0,0317
7/12 0331 0,108
8/4 0330 0,0963
7/22 0330 0,0629
6/8 0330 0,011
1.Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) wykonanie spisu/ zestawienia opracowań wchodzących w skład zestawu przekazywanej dokumentacji projektowej,
2) uzyskanie mapy do celów projektowych oraz mapy zasadniczej,
3) wykonanie projektu budowlanego zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, decyzji o warunkach zabudowy/ decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego
(3 egz. w wersji papierowej, 1 egz. w wersji elektronicznej), wraz ze wszelkimi uzgodnieniami i pozwoleniami, w tym uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę/ przyjęcie zgłoszenia robót budowlanych,
4) wykonanie branżowych projektów technicznych z obliczeniami (3 egz. w wersji papierowej, 1 egz. w wersji elektronicznej), (projekt branży konstrukcyjno-budowalny m.in. w zakresie konstrukcji wsporczych instalacji fotowoltaicznej, ogrodzenia oraz dróg, projekt branży elektrycznej m.in. w zakresie stacji transformatorowej i instalacji nN tj. oświetlenie, zasilenie systemów niskoprądowych, projekty branży niskoprądowej m.in. system sygnalizacji pożaru - SSP, system CCTV, system kontroli dostępu – SKD, projekty branży automatyki m.in. w zakresie sterowania pracą instalacji fotowoltaicznej, systemu monitorowania pracy itp.),
5) wykonanie kosztorysu inwestorskiego (szczegółowego oraz ofertowego), przedmiaru robót - 3 egz. w wersji papierowej i 1 egz. w wersji elektronicznej,
6) wykonanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - 3 egz. w wersji papierowej
i 1 egz. w wersji elektronicznej,
7) wykonanie innych niezbędnych do realizacji opracowań, jak np. projekt czasowej organizacji ruchu, inwentaryzacja zieleni (wraz z uzyskaniem decyzji o wycince drzew/krzewów i wskazaniem nasadzeń zastępczych), projekt budowy drogi dojazdowej, rozwiązania projektowe kolizji uzbrojenia terenu (np. z siecią teletechniczną, energetyczną, cieplną, wodociągową, gazową, z kablami sterowania ruchem ulicznym i innymi.) i z drogami, badania geotechniczne gruntu, itp., z uzgodnieniem ich w organach opiniujących (np. ZDMiKP, Policja, właściwy Wydział Urzędu Miasta Bydgoszczy) w wersji papierowej w 2 egz. oraz 1 egz. w wersji elektronicznej, dołączone do projektu budowlanego w formie załączników,
8) wykonanie zestawienia działek wraz z mapą obrębową z naniesioną lokalizacją instalacji fotowoltaicznej - 1 egz. w wersji papierowej i 1 egz. w wersji elektronicznej,
9) uzyskanie: warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, w tym przygotowanie karty informacyjnej/charakterystyki przedsięwzięcia, decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę, uzgodnienia organu wydającego warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej, decyzji o wycince drzew/krzewów oraz wskazania nasadzeń zastępczych, opinii geotechnicznej i innych wymaganych dokumentów niezbędnych przy realizacji zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami, (m in. ustawy Prawo budowlane, ustawy Prawo ochrony środowiska itp.)