Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 673447-2022
Vokietija, VFR-Heilbronn: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
2022/S 233-673447
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Beschaffung von Microsoft Lizenzen
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Gegenstand der Ausschreibung ist die Beschaffung von Microsoft Lizenzen über eine Volumenlizenz ohne Software Assurance.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
48620000 Operacinės sistemos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
2.300 St. MS Windows Server CAL 2022 Per User, Single Language
55 St. MS Windows Server DataCenter Core 2022 16 Licenses Core License, Single Language
3 St. MS Exchange Server Enterprise 2019, Single Language
2300 St. MS Exchange Enterprise CAL 2019 User CAL without Services, Single Language