Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 673649-2022
Lenkija-Varšuva: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
2022/S 233-673649
Skelbimas apie pakeitimą
Sutarties/koncesijos keitimas jos galiojimo laikotarpiu
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Wdrożenie systemu geoinformatycznego dla KODGiK.
Nuorodos numeris: KIZ/2016/WNP-005571
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
48600000 Duomenų bazių ir operacinių sistemų programinės įrangos paketai
48610000 Duomenų bazių sistemos
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
72212000 Programavimo paslaugos, susijusios su taikomąja programine įranga
72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos
72268000 Programinės įrangos tiekimo paslaugos
72310000 Duomenų apdorojimo paslaugos
79632000 Personalo mokymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas sudarant sutartį:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) przygotowanie Karty Projektu oraz Planu Projektu – zgodnie z wymaganiami OPZ do Metodyki zarządzania
Projektem,
2) przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej (biznesowej i technicznej) oraz opracowanie Dokumentacji
w tym: Koncepcji wdrożenia i Projektu technicznego, dokumentacji szkoleniowej, dokumentacji użytkownika i
administratora technicznego, dokumentacji testów, koncepcji transformacji oraz migracji, koncepcji integracji
oraz innych dokumentów wymaganych w OPZ,
3) wykonanie wdrożenia Systemu KODGiK, działającego na infrastrukturze Zamawiającego, w oparciu o
przygotowaną Dokumentację, zgodnie z wymaganiami zawartymi w OPZ,
4) wykonania zasilenia Systemu KODGiK w Zasoby KODGiK określone w Załącznikach nr 1 i nr 2 do OPZ
(PKP inwentaryzacja zasobu oraz PKP KODGiK zestawienie ilościowe danych dla wybranych linii), zgodnie z
wymaganiami OPZ,
5) przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych oraz administratorów IT Systemu KODGiK
Zamawiającego zgodnie z wymaganiami opisanymi w OPZ,
6) przygotowanie planu startu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami Zamawiającego, dotyczącymi zakresu
oraz czasu jego trwania wynikającymi z założeń OPZ,
7) przeprowadzenie startu produkcyjnego – uruchomienie Systemu w pełni funkcjonalnego zgodnie z
wymaganiami Zamawiającego,
8) dostarczenie Zamawiającemu przez Wykonawcę licencji obejmujących pełną funkcyjność Systemu KODGiK
wraz z 48 miesięczną Asystą techniczną na korzystanie z Systemu w zakresie oraz na zasadach opisanych w
OPZ,
9) udzielenie Gwarancji jakości przez okres 18 miesięcy na zasadach opisanych w OPZ,
10) świadczenie przez Wykonawcę Usługi wsparcia serwisowego (eksploatacja) oraz Wsparcia
powdrożeniowego zgodnie z warunkami opisanymi w OPZ, w szczególności z Załącznikiem nr 6 do Umowy –
Harmonogram ramowy usług,
11) Prace rozwojowe zlecane w ramach prawa opcji. Całkowita liczba roboczogodzin, przeznaczonych na
Prace rozwojowe, pozostająca do dyspozycji Zamawiającego w trakcie trwania Umowy wynosi minimalnie 800
roboczogodzin, maksymalnie 2400 roboczogodzin (wysokość zależna od oferty) na realizację prac.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ.