29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa mebli dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ADP.2301.99.2022
Numer referencyjny: ADP.2301.99.2022
II.1.2)Główny kod CPV
39100000 Meble
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa foteli biurowych do Rektoratu UJK w ilości 30 szt.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
39113000 Różne siedziska i krzesła
39130000 Meble biurowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa foteli biurowych do Rektoratu UJK w ilości 30 szt. Dostarczone fotele muszą być fabrycznie nowe, bez śladów użytkowania, muszą pochodzić z bieżącej produkcji tzn. muszą być wyprodukowane nie wcześniej niż w 2021 roku i nie mogą być przedmiotem praw osób trzecich.
Dostarczone fotele muszą w dniu dostawy posiadać kartę gwarancyjną, aprobaty techniczne, certyfikaty oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu meblach; winny być wyposażone we wszystkie elementy (przyłącza, kable, śruby, złączki itp.) niezbędne do montażu , bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego.