29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Usługi - 693490-2022
Polska-Dąbrowa Górnicza: Usługi związane z odpadami
2022/S 240-693490
Ogłoszenie o modyfikacjach
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne na terenie g
Numer referencyjny: ZP/1/MZGO/2021
II.1.2)Główny kod CPV
90500000 Usługi związane z odpadami
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
1) Świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Dąbrowa Górnicza,
2) Świadczenie usługi zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Dąbrowa Górnicza,
3) Sporządzanie harmonogramów odbioru odpadów,
4) Porządkowanie terenu w trakcie realizacji usługi odbioru odpadów,
5) Udostępnianie pojemników i dostarczanie worków na odpady gromadzone selektywnie,
6) Utrzymanie wszystkich pojemników przeznaczonych do selektywnego zbierania odpadów w tym pojemników na przeterminowane i niewykorzystane leki, w należytym stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym,
7) Kontrola przestrzegania obowiązku selektywnego zbierania odpadów,
8) Udostępnianie kontenerów na odpady zielone oraz ich odbiór,
9) Reagowanie na reklamacje i odpowiedzialność za szkody,
10) Transport oraz odbieranie odpadów z Gminnego Punktu Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych (GPZON) i trzech Gminnych Centrów Zbiórki Odpadów (GCZO), a także odbiór odpadów z aptek,