Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract-cadru multiplu în cascadă pentru organizarea de evenimente publice în Spania (creșterea plafonului)
Număr de referinţă: COMM/MAD/2022/NP/0836
II.1.2)Cod CPV principal79952000 Servicii pentru evenimente
II.1.4)Descriere succintă:
Susținerea Reprezentanței Comisiei Europene în Spania în ceea ce privește organizarea de evenimente publice. Majorarea valorii maxime a contractului cu 50 % (1 200 000 EUR) până la o valoare totală de 3 600 000 EUR.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79952000 Servicii pentru evenimente
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Contract-cadru multiplu în cascadă pentru organizarea de evenimente publice în Spania (creșterea plafonului).
Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Večkratno okvirno naročilo v kaskadi za organizacijo javnih dogodkov v Španiji (zvišanje zgornje finančne meje)
Referenčna številka dokumenta: COMM/MAD/2022/NP/0836
II.1.2)Glavna koda CPV79952000 Storitve, povezane z dogodki
II.1.4)Kratek opis:
Podpora Predstavništvu Evropske komisije v Španiji pri organizaciji javnih dogodkov. Zvišanje najvišjega zneska naročila za 50 % (1 200 000 EUR) do skupne vrednosti 3 600 000 EUR.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV79952000 Storitve, povezane z dogodki
II.2.4)Opis javnega naročila:
Večkratno okvirno naročilo v kaskadi za organizacijo javnih dogodkov v Španiji (zvišanje zgornje finančne meje).