Skelbimas pirkėjo profilyje
Šis skelbimas susijęs su: Išankstinis informacinis skelbimas
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Servicio de vigilancia, seguridad y tareas auxiliares para los centros del Instituto Nacional de Gestión Sanitaria en Melilla
Nuorodos numeris: P.A. 2023-03-GME
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79710000 Apsaugos paslaugos
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79711000 Signalizacijos sistemų stebėsenos paslaugos
79713000 Apsaugos paslaugos
79714000 Stebėjimo paslaugos
79716000 Tapatybės kortelių išleidimo paslaugos
98341120 Durininkų paslaugos
98341140 Prižiūrėtojų paslaugos
98351000 Automobilių stovėjimo aikštelių valdymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
VI dalis: Papildoma informacija