Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Leasing finansowy wraz z dostawą: -fabrycznie nowego przenośnika zgrzebłowego ścianowego (...), -fabrycznienowego kompleksu podścianowego (...) dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Numer referencyjny: 71/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV42417200 Przenośniki
II.1.4)Krótki opis:
Leasing finansowy wraz z dostawą:
— fabrycznie nowego przenośnika zgrzebłowego ścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem,
— fabrycznie nowego kompleksu podścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem
dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Maksymalny termin dostawy przedmiotu zamówienia: do 8 tygodni od daty zawarcia umowy.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43100000 Urządzenia górnicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Termin dostawy przedmiotu zamówienia: do 8 tygodni od daty zawarcia umowy.
Termin wykonania umowy: Umowa została zawarta na czas określony: okres obowiązywania trwa do dnia uregulowania 60 raty leasingowej.