Prekės - 86038-2020
Lenkija-Katowice: Spygliuočių mediena
2020/S 036-086038
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 021-1
Nuorodos numeris: 701903466
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
03411000 Spygliuočių mediena
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r.poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 1. Drewno kopalniane dla KWK Bolesław Śmiały.
Zadanie nr 2
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 2. Drewno kopalniane dla KWK Sośnica.
Zadanie nr 3
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 3. Drewno kopalniane dla KWK Piast-Ziemowit.
Zadanie nr 4
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 4. Drewno kopalniane dla KWK Ruda.
Zadanie nr 5
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 5. Drewno kopalniane dla KWK ROW.
Zadanie nr 6
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 6. Drewno kopalniane dla KWK MMysłowice-Wesoła.
Zadanie nr 7
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 7. Drewno kopalniane dla KWK Murcki-Staszic.
Zadanie nr 8
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 8. Drewno kopalniane dla KWK Wujek.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903466
II.1.2)Główny kod CPV03411000 Drewno drzew iglastych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV03411000 Drewno drzew iglastych
II.2.4)Opis zamówienia: