Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Miesto nuotekų šalių profiliai, skirti Europos aplinkos agentūros svetainei
Nuorodos numeris: ENV/2020/OP/0012
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Bendras šios sutarties tikslas – užtikrinti, kad informacija apie miesto nuotekų valymą būtų aktuali ir prieinama Europos piliečiams. Įgyvendinus šią užduotį bus geriau platinami ES surinkti duomenys, apie direktyvos įgyvendinimą informuojama visuomenė ir suteikiama galimybė visuomenei geriau suprasti pažangą, susijusią su nuotekų surinkimu ir valymu Europoje.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Miesto nuotekų šalių profiliai, skirti Europos aplinkos agentūros svetainei.