Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 252-4
Nuorodos numeris: 701902712
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44174000 Folija
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 252-4.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa foli wentylacyjnej samoprzylepej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44174000 Folija
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dostawa foli wentylacyjnej samoprzylepej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4.
Dostawa tkaniny wentylacyjnej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4
Pirkimo dalies Nr.: 2
Dostawa tkaniny wentylacyjnej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4.
Dostawa folii wentylacyjnej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4
Pirkimo dalies Nr.: 3
Dostawa folii wentylacyjnej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7